istniejemy od zawsze

STRONA DOMOWA

czyli to , co dowiesz się o nas

Reklama dźwignią handlu. Podobno .... W jaki sposób więc zareklamować swój produkt , aby zrobił na innych wrażenie, był ponętny jak świeże rogaliki z domowym masełkiem? Uważamy że przede wszystkim należy być uczciwym . Co nie jest jednak zbyt łatwe i popularne w dzisiejszym świecie biznesu. Dlatego postanowiliśmy stawić czoła temu niebotycznemu wyzwaniu i zrobić coś czego obawiają się inni z tej branży. Uczciwie z Tobą rozmawiać . Bez owijania w bawełnę . Bez zasłaniania się trudnościami obiektywnymi , ograniczeniami i brakiem możliwości.

Więc...... uczciwie mówiąc jesteśmy młodą ( czyli krótko istniejącą ) grupą twórców sztuki reklamowej . Młodą , to nie znaczy , że jesteśmy nastolatkami . Mamy po .... kilkadziesiąt procent zniżki na okulary , zwłaszcza pewnej firmy . Czyli jesteśmy doświadczeni. Nasza grupa reklamowa istnieje od trzech miesięcy , ale nie jesteśmy nowicjuszami w sztuce komputerowej .

Kilka lat zajmowaliśmy sie grafiką komputerową, a w szczególnością fotomontażem , morfingiem , animacją , grafiką wektorową i 3d. W tej dziedzinie posiadamy pewne , czyli ugruntowane doświadczenie. Projektowaniem stron w DHTML-u zainteresowaliśmy sie w tym roku . Należy się Tobie wytłumaczenie czym jest ten DHTML i dlaczego właśnie to ma być to.

A krótko mówiąc DHTML to jest , to co widzicie na tej stronie . Wystarczy przesunąć kursor myszy nad pewnymi częściami okna , aby zobaczyć co może nam zaoferować DHTML. Atrakcyjność , efekt, piękno , trójwymiarowość , prostota i przestrzeń . Wszystko jest kwintesencją naszej wyobraźni. Chociaż istniejemy bardzo krótko , to potrafimy już dużo . Jak dużo ? Możecie sprawdzić sami . Wszystko zależy od tego jakie macie potrzeby i jak postrzegacie świat.

W życiu i w pracy posługujemy się zasadą -„Jeżeli nie kochasz tego co robisz , to nie rób tego” . W tym miejscu należy się drobne sprostowanie dla niektórych odbiorców tej witryny, być może zdegustowanych tym , że ta i inne efektowne strony internetowe otwierają się trochę za wolno. Dzieje się tak z kilku przyczyn , a jedną z nich jest to , że chcieliśmy pokazać Ci część potężnych możliwości jakie dają nam skrypty. Z tej przyczyny wpakowaliśmy kilka efektownych skryptów i flaszów, co być może spowolniło trochę otwieranie okna. A i tak jest to tylko odrobina możliwości jakie daje nam DHTML.

Niestety z kilku powodów efekt naszej pracy może być inny dla użytkowników przeglądarek IE, Opera i Netscape. Po prostu niektóre skrypty nie działają właściwie w pewnych przeglądarkach , przez co tracą trochę na atrakcyjności. Problem ten wynika z powodu braku porozumienia pomiędzy firmami Microsoft i Netscape co do interpretacji odczytywania języka skryptów. Nie mogą ustalić jednolitego standardu . To jest główny powód , że projektanci stron www zmuszeni są ignorować niektórych odbiorców i projektować tylko dla odbiorców IE lub tylko dla odbiorców Netscape.

Całe szczęście jest to drobny problem i dotyczy on tylko niektórych typów bardzo skomplikowanych stron, zaopatrzonych w wiele niekompatybilnych skryptów. Jednak my nie ograniczamy się tylko do projektowania ekstra efektownego . Mamy wiele pomysłów i możliwości , aby projektować strony tzw. zwykłe , podobne do tych jakich jest miliony w sieci.

A i taką zwykłą stronę potrafimy tak uatrakcyjnić , że będzie zapierać dech w piersiach. Od Ciebie zależy co chcesz mieć . A na pewno chcesz , aby Twoja strona była wyjątkowa. Więcej informacji o tym , co proponujemy znajdziesz w dziale oferta.


Reklama dla małych firm

To nie ranking, ale warto wiedzieć , gdzie jechać po meble kuchenne czy pokojowe.
PW-IWA - Meble kuchenne, sypialne, pokojowe, tapicerowane. Firma z Goszcza.
Jolband - meble kuchenne
PPHU Krzysztof - meble kuchenne, meble biurowe, meble pokojowe, meble socjalne, łazienkowe, garderoby
P.P.H.U. Master-Meble - meble kuchenne, szafy w systemie przesuwnym
Firma PPHU Krzysztof produkuje stylowe meble wysokiej jakości na zamówienie . Twardogóra to meble, a jeśli meble to z Twardogóry i z firmy PPHU Krzysztof . Ale nie zapominajmy, że są inne firmy meblowe w Twardogórze : Jolband oraz Master-Meble. W Domasławicach pojawiła się firma produkująca poduszki P.W.Natex. Natex poduszki - z nimi odpoczniesz!
Kamieniarstwo. Twardogóra jest również centrum sztuki kamieniarskiej. Głównym reprezentantem świadczącym usługi kamieniarskie jest Jarosław Wasicki szef firmy "Wasicki" . Zapraszamy do obejrzenia jego oferty na www.wasicki.pl .
Sport, hipoterapia, dodatki do imprez dla dzieci w Twardogórze? Już są ! Teraz przedszkola w Twardogórze, Miliczu i okolicach będą mogły uprzyjemnić swoim wychowankom różne imprezy okolicznościowe. Chętnych ruchu na świeżym powietrzu zachęcamy do odwiedzenia strony www.kucyki-imprezy.com .
Henpol - meble kuchenne, garderoby.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Rudnik® Andrzej Rudnik - Wrocław

exprism , grafiweb , Jolband , master-meble , krzysztofmeble , Usługi Pogrzebowe Jolanta , Salon fryzjerski Top Trendy , wwwitek , waldi-kasa , Henpol kucyki w Twardogórze , kamieniarstwo, PW-IWA z Goszcza, PRI-Rudnik z Wrocławia.

Zapraszamy

poprzednia strona - następna strona

strona domowa galeria oferta portfolio I nasze plany ankieta kontakt
przenieś mnie na stronę główną, ale już

Szczególne podziękowania za udostępnienie skryptów dla doxdesk , dynamicdrive , javascript-fx

Copyright © wwwwitek 2006-2007 poczta