istniejemy od zawsze

Nasza oferta

Projektowanie stron www

Dobra strona w internecie to ta , która jest wyjątkowa i swoja wyjątkowością przykuwa uwagę w sieci. Niestety w tej samej sieci , aż roi się od klonów różnych stron www łudząco podobnych do siebie i gdyby nie nazwa czy też logo firmy lub administratora strony , to nie można by ich odróżnić .

A wiemy , że nie o to chodzi. Strony tworzone są szablonowo . My oferujemy Ci taką stronę jakiej nikt inny nie będzie miał w promieniu 1 000 000 Gb. Zobacz tylko kilka z tysięcy różnych stron jakie możemy Ci zrobić. Są to oczywiście tylko orientacyjne wzorce.nowe strony

Sprawdź jaką siłę ma Twoja wyobraźnia . Wyobraź sobie stronę , a my ją Ci zrobimy ! Strony zawierają zazwyczaj dużo zdjęć . Jeśli nam je dostarczysz na nośniku lub pocztą elektroniczną , to dobrze, a jeśli nie możesz , bo nie masz zdjęć , to przyjedziemy do Ciebie i zrobimy zdjęcia wszystkiego co chcesz , aby znalazło się na Twojej stronie www.


Komputerowa obróbka zdjęć

Rozmiar: 23517 bajtówOferujemy obróbkę zdjęć zapisanych w każdym formacie cyfrowym, a także zdjęć analogowych , czyli na papierze fotograficznym. Czasami dobierzesz niewłaściwe parametry ekspozycji , no i z pięknego krajobrazu , lub baśniowej scenerii zostanie tylko wspomnienie w pamięci .... na korze mózgowej. Ale nic straconego . Wszystko można naprawić. Zobacz czy jest różnica w jakości pomiędzy starym zdjęciem , a nowym.


Fotomontaż

Rozmiar: 20228 bajtów Dotyczy materiałów wymienionych w punkcie jak wyżej. W zakres tej usługi wchodzi również łączenie cyfrowych obrazów z grafiką wektorową oraz fotomontaż artystyczny. Gwarantujemy wysoką jakość fotomontażu . Pochwal się znajomym zdjęciami z wczasów na Karaibach , lub dziwnej przygody w górach .....chociaż wcale Ciebie tam nie było.


Grafika trójwymiarowa , animacja komputerowa oraz Flash

Nic nie robi na kimś takiego wrażenia jak strona internetowa na której coś się dzieje. Zapewni Ci to krótki film wykonany techniką 3d lub Flash. Od razu przykują uwagę każdego , kto odwiedzi Twoją stronę w sieci. Zobacz.

poprzednia strona - następna strona

strona domowa galeria oferta portfolio I nasze plany ankieta kontakt
przenieś mnie na stronę główną, ale już

Szczególne podziękowania za udostępnienie skryptów dla doxdesk , dynamicdrive , javascript-fx

Copyright © wwwwitek 2006-2007 poczta