istniejemy od zawsze

portfolio

Jeżeli nie kochasz tego co robisz - nie rób tego

Rozmiar: 1344 bajtówPostanowiliśmy stawić czoła wyzwaniu uczciwości i uczciwie rozmawiać z potencjalnymi klientami . Bez owijania w bawełnę . Bez zasłaniania się trudnościami obiektywnymi , ograniczeniami i brakiem możliwości. Uczciwie mówiąc jesteśmy krótko istniejącą grupą twórców sztuki reklamowej . Nasza grupa reklamowa istnieje od trzech miesięcy. Jesteśmy doświadczeni pomimo naszej młodości rynkowej.

Rozmiar: 1727 bajtówKilka lat zajmowaliśmy się grafiką komputerową, a w szczególnością fotomontażem , morfingiem , animacją , grafiką wektorową i 3d. W tej dziedzinie posiadamy pewne , czyli ugruntowane doświadczenie. Projektowaniem stron w DHTML-u zainteresowaliśmy się w tym roku . Zobacz album pierwszy

Rozmiar: 1635 bajtówChociaż istniejemy bardzo krótko , to potrafimy już dużo . Jak dużo ? Możecie sprawdzić sami . Wszystko zależy od tego jakie macie potrzeby i jak postrzegacie świat . W życiu i w pracy posługujemy się zasadą -„Jeżeli nie kochasz tego co robisz , to nie rób tego” . Czyli jak wyżej.Zobacz album drugi

Rozmiar: 2637 bajtówAby pokazać tylko część możliwości , potężnych możliwości DHTML-a na naszej stronie firmowej wpakowaliśmy kilka efektownych skryptów i flaszów, co być może spowolniło trochę otwieranie okna.

Rozmiar: 1648 bajtów Jest to tylko odrobina możliwości jakie daje nam DHTML. Efekt jest oczywiście niesamowity. Mamy wiele pomysłów i możliwości , aby projektować również strony tzw. zwykłe , podobne do tych jakich jest miliony w sieci. Zobacz jakie A i taką zwykłą stronę potrafimy tak uatrakcyjnić , że będzie zapierać dech w piersiach. Od Ciebie zależy co chcesz mieć . A na pewno chcesz , aby Twoja strona była wyjątkowa. Potrafimy słuchać. Więcej informacji znajdziesz w dziale oferta.

poprzednia strona - następna strona

strona domowa galeria oferta portfolio I nasze plany ankieta kontakt
przenieś mnie na stronę główną, ale już

Szczególne podziękowania za udostępnienie skryptów dla doxdesk , dynamicdrive , javascript-fx

Copyright © wwwwitek 2006-2007 poczta